O nas

Jesteśmy rodziną z trójką dzieci i czterema psami. Mieszkamy w Milanówku - małym miasteczku niedaleko Warszawy, nieco sennym ale za to idealnym do życia rodzinnego. Dużo tu zieleni, mało samochodów, wszędzie można szybko dojść pieszo zabierając przy okazji na spacer psy, które zawsze są radośnie witane przez przyjaznych milanowian. Blisko domu mamy też przepiękne tereny do dłuższych spacerów.


Psy były  więc w naszym milanowskim życiu od zawsze, ale raczej byli to przedstawiciele dużych ras. Jako pierwszy zamieszkał z nami szczeniak rasy leonberger,


następnie wilkowata suczka - bezdomny szczeniak po przejściach, które bardzo szybko urosły i przestały być szczeniakami.


Kolejny pies pojawił się u nas na prośbę naszych córek, wtedy jeszcze niedużych, które nieco zniechęcone wielkością naszych domowych "zwierzątek" bardzo chciały mieć psa, z którym mogłyby bezpiecznie bawić się i samodzielnie wychodzić na spacery dłużej niż tylko kilka tygodni ...
Wybór padł na rasę beagle i w Wigilię Bożego Narodzenia 2009 r pojawiła się u nas Nutka.
Okazało się, że wybór był znakomity!
Beagle to nie tylko rozczulający, słodki i zabawny wygląd ale też przemiły sposób bycia. Uwielbia dzieci i zabawy
z nimi. Świetnie nada się okazjonalnie na kanapową, cieplutką przytulankę ale równie chętnie zejdzie z kanapy
i zaszaleje w terenie. To pies, który na zawsze pozostaje szczeniakiem, zawsze chętny do działania, zabawy
i szaleństw, pełen niewyczerpanych zapasów energii i ciekawy świata bez względu na wiek, kochany łobuziak,
do którego każdy się uśmiechnie. Jednym słowem idealny pies do towarzystwa dla każdego kto lubi i może poświęcić czas na aktywność ruchową ze swoim psem. Bez względu na pogodę, każdego dnia!
Do 2013r. w naszym domu był tylko jeden (a właściwie jedna) beagle - Nuta. W lipcu 2013r. z ósemką rodzeństwa urodziła się nasza druga suczka Jusia.


Nasza hodowla powstała z miłości do tej niepowtarzalnej rasy. Jesteśmy członkami Związku Kynologicznego w Polsce  i Klubu Hodowców ROYAL CANIN. Dokładamy wszelkich starań, aby szczenięta, które przychodzą u nas na świat wychować na psy w dobrej kondycji fizycznej  oraz nastawione na bliski kontakt z człowiekiem i dobrze przystosowane do otaczającego je świata. Ojców szczeniąt wybieramy bardzo starannie, dbając aby były to psy
z dobrych hodowli, o znakomitym rodowodzie i udokumentowanych osiągnięciach wystawowych. Szczenięta przez cały okres wzrastania przebywają w naszym domu, w ciągłym kontakcie z naszą rodziną a w wychowywaniu mają swój udział wszyscy członkowie naszej rodziny.


W ciągu dnia szczenięta do dyspozycji mają nasz ogród: dla najmłodszych jest to bezpieczny, odgrodzony kojec, dla starszych pozostała część terenu, z której korzystają stopniowo razem ze starszymi psami i z której zawsze mają możliwość wejścia do domu.Najstarsze szczenięta stopniowo uczymy czystości, oswajamy z jazdą samochodem, wyprowadzamy na spacery - pokazujemy świat,w którym będą żyć, obserwujemy jak kształtują się ich osobowości. To naprawdę pasjonujące zajęcie :)


Zapraszamy do odwiedzenia nas i naszych psów. Chętnie podzielimy się naszym „łaciatym szczęściem” z każdym kto tylko tego zapragnie :)